Madonna ka arritur në Izrael pas përfundimit të Eurovisionit.

Këngëtarja legjendare 60 vjeqare tregoj stilin e saj me një veshje mëndafshi ngjyrë ylberi.

Shfaqja e Madonnës u konfirmua të enjtes pas disa javësh polemikë dhe dyshim, derisa protestuesit kërkuan që ylli të tërhiqet pavarësisht këbënguljes së saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here