Madona ka akuzuar këngëtaren, Lady Gaga se i ka kopjuar këngën e saj të vitit 1989, gjatë një intervistë me gazetaren Cynthia McFadden në ABC, Përpara telekamerave, Madona ka folur ka folur gjithashtu për performancat e saj artistike, për albumin e ri që do të dalë në mars dhe padyshim është përqëndruar edhe tek Lady Gaga.

Madona është shprehur se ka mbetur shumë e habitur nga ngjashmëria e këngës së saj “Express Yourself”, me këngën “Born this way”, të Lady Gagës.

“Ledi Gaga ka gjetur një mënyrë për riprodhimin e këngës sime”- vazhdoi ylli i muzikës Pop.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here