Një kapelë e zezë me një perde tantelle që shërben për për të mbuluar dy sy të trishtuar të rrethuar nga leshi i bardhë dhe i dendur i saj.

Kështu vajton humbjen e zotit të saj, stilistit 85-vjeçar gjermanit Karl Lagerfeld, Choupette, macja “trashëgimtare”.

Bashkë me fotografinë e postuar në faqen personale të saj në Instagram ka mesazhin – nga macja, e cila ka mbi 250 mijë ndjekës në rrjetin social – falënderime të përzemërta për ata që morën pjesë në dhimbjen për vdekjen e manjatit ndërkombëtar të modës.

Image

FOTO GALERI

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here