Machiato Band vin me këngën e re “Të hanën të prita”Grupi i njohur shqiptare, Machiato Band, ka lansuar këngën e re të titulluar “Të hanën të prita”.

Kënga është publikuar nga vet grupi të hënën mbrëma, në tentim për të shndërruar këtë projekt në hit.

Muzika është punuar nga top producenti Nurteel dhe Granit Gashi nga Massive Production.

Videoklipi është punuar nga BUG production, një produksion i ri në tregun vizual.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here