1Grupi i njohur muzikor, Machiato Band vjen me një krijimtari të re muzikore. Ata sapo kanë lëshuar videon më të re me titull “Përjetë”.

Ashtu siç vinë të veçantë dhe me këngë të bukura në çdo stinë, qoftë me bashkëpunime apo vetëm si grup, edhe kësaj rradhe u ofrojnë fansave të tyre mundësinë që në këtë fundvit të shoqërohen me këngën e tyre më të re, e cila si çdo këngë tjetër pritet të kthehet shumë shpejt në një hit.

Kënga tashmë është lëshuar ne kandalin zyrtar të Machiato Band në YouTube.

“Përjetë” është prodhim i “Machiato Records”, teksti është shkruar nga Genc Prelvukaj ndërsa luan në kitarë, kitaristi i njohur e i talentuar Agron Peni.

Videoklipi i këngës është realizuar nga “Bug Production”.

Më poshtë po ju sjellim klipin e këngës “Përjetë” nga Machiato Band:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here