Seth Macfarlane,Seth Macfarlane është ftuar sërish që të jetë prezantues në edicionin e ardhshëm të ndarjes së çmimeve Oskar.

Deadline njofton se komiku është duke e analizuar ofertën dhe atë mund ta shohim sërish si nikoqir edhe në ceremoninë e 86-të të Academy Awards.

Filmbërësi është i angazhuar në projektin “A Million Ways to Die in the West”, si edhe në vazhdimin e hit komedisë “Ted”, ndërsa drejtimi i një evenimenti madhështor kërkon shumë angazhim.

Macfarlane i shpenzoi katër muaj në përgatitjen e ceremonisë së këtij viti, e cila u pëlqye mjaft.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here