Lyrical Son vjen me videoklipin më të ri “Hey hey hey”“Hey hey hey” titullohet kënga, e cila erdhi e realizuar me videoklip.

Kënga është një baladë dashurie dhe është prodhim i Redbox, me tekst dhe muzikë nga vetë reperi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here