fotoNuk preferon të flasë për jetën e tij private. Madje në publik asnjëherë nuk është prononcuar për një lidhje të tij të mundshme.

Por Lyrical Son duket shumë i dashuruar në fotot që kohëve të fundit po qarkullojnë nëpër rrjete sociale.

Rep artisti bashkë me të përzgjedhurën që shihet në foto, Gresën, duket se janë më të lumtur se asnjëherë. Këtë e tregojnë fotografitë ku Lyrical nuk heziton ta puthë të dashurën në ballë, shenjë kjo që njihet si ndjenjë dashurie dhe respekti për dikë.

Ndryshe Lyrical Son po qëndron në Amerikë por nuk e ka bërë të ditur a është atje me Gresën apo për ndonjë angazhim rreth projekteve të reja,,shkruan bota sot.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here