Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Por, nga ana e reperit Lyrical Son, shpesh nuk mungojnë as publikimet e çasteve intime që kalon me gruan e tij.

Festimi në Instastory ka hedhur një foto ku shihet se është nën përqafimin e gruas së tij.

Ky imazh është bërë nga afër dhe duket një moment shumë intim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here