Lyrical Son i dashuruar marrëzisht pas gruas Festim Arifi, i njohur me emrin artistik Lyrical Son përveq teksteve e këngëve pikante që sjellë, në jetën e përditshme ai është krejt ndryshe.

Qysh nga lidhja e tij me bashkëshorten tashmë Gresën, reperi nuk ka rresht së njoftuari fansat e tij për dashurinë e madhe që i falë asaj.

Madje në foton e fundit që ai ka postuar në Instagram duke puthuar gruan e tij, i ka uruar asaj tre vjetorin e lidhjes si dhe ka falënderuar Zotin që e ka njohur.

“Sot tri vjet u bëhem bashkë! Qe 3 vjet unë e falënderoj Zotin edhe për një arsye tjetër!!”, shkruan reperi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here