Lyrical Son feston përvjetorin e martesës Reperi Lyrical Son sot mbush një vit nga martesa.Me rastin e përvjetorit të parë, ai nuk ka harruar që ta urojë bashkëshorten e tij, Gresa Krasniqin.

“Urime përvjetori i martesë zemër. Ishalla na shkon kështu qysh jemi gjithmonë, me shëndet, lumturi e familje. T’don leshkuqi për jetë”, ka shkruar Lyrical Son, në Instagramin e tij në një fotografi të ciftit nga dasma, transmeton Klan Kosova.

Reperi ishte martuar vitin e kaluar në një ceremoni të kryer në privatësi të plotë, pa prezencën e kamerave dhe të drejtës për të fotografuar, pasi vet reperi kishte dëshiruar privatësi të plotë nga mediat.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here