Lyrical Son feston datëlindjen e vajzës Fiks një vit më parë, Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij Gresa Krasniqi u bënë prindër për herë të parë. Çifti u bekuan me një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Eva.

Sot, Festimi dhe Gresa po festojnë datëlindjen e parë të Evës, shkruan gazeta Kosova Sot Online.

Gresa përmes një fotografie të publikuar në Instagram është shprehur shumë e lumtur për vajzën e tyre.

Lyrical Son feston datëlindjen e vajzës

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here