Bashkëshortja e Majkëll Bublle, Lusiana i tregoi linjat sensacionale në seksi ultra fushatën e re të veshjeve të brendshme “Ultimo”.

Bukuroshja e Argjentinës shkëlqeu në koleksionin e ri të brendit udhëheqës për veshje të brendshme në Britani, foto sesion ky i bërë në kohë të saktë, para festës të Shën Valentinit.

Mishell Mone, stilistja e cila punon për “Ultimo” ka deklaruar “Gratë dëshirojnë të ndihen të sigurta në veshjet e tyre të brendshme. Lusiana është bukuroshe natyrale dhe unë jam e nderuar që e kam atë për model tani më dy vite”.

“Koleksioni i ri, përveç që është shumë i sofistikuar dhe femëror, është edhe i rehatshëm, ashtu që do ta keni vetëbesimi i cli vije prej brenda”, ka shtuar ajo. Lusiana (24 vjeç) e cila ka më shumë ndjekës në rrjetin Twitter, u bë fytyra mbrojtëse e “Ultimo” në tetor të vitit 2011 dhe deklaroi se adhuron të xhiron fushata për këtë brend.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here