Lumi B prezantonë familjen fansave të tij Këngëtarët tonë shumë rrallë prezantojnë familjarët e tyre, madje disa nga ta i mbajnë larg medieve dhe publikut.Por, reperi Lumi B ka vendosur që t’ua prezantojë fansave të tij familjen.

Ai ka postuar një fotografi në Instagram ku shihen nëna, babai dhe vëllai i reperit.

Lumi ka shkruar “familja e para”. Ajo çfarë vlen të theksohet është ngjashmëria e Lumit me vëllain.E kësaj radhe siç duket Lumi ka qenë realizatori i fotografisë pasi që mungon në foto.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here