Lumi B prezanton gruan e tij Reperi Lumi B ka vite që është i martuar.Ai shpeshherë poston fotografi me gruan e tij duke e prezantuar atë para fansave të tij shkruan Gazeta Express.

Një foto të tillë, reperi a ka postuar edhe sot në të cilën shihet se fotoja është shkëputur nga një dalje e tyre.

Kujtojmë se Lumi dhe bashkëshortja kanë një djalë të quajtur Blin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here