Modelja e njohur shqiptare, Afrona Dika, është një ndër emrat me të përfolur të medieve rozë, raporton Gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo tash e një kohë është në lidhje më këngëtarin Blero Muharremi dhe është ndër çiftet më të përfolura të estradës.

Në një foto të publikuar në rrjetin social “Instagram”, Afrona këtë herë nuk është me Bleron por me nënën e saj.22

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here