Është zhvendosur në Prishtinë për të jetuar. Dhe duket se këngëtari i njohur Flori Mumajesi, është adaptuar mjaft mirë.Sot aii ka postuar disa foto në rrjetet sociale duke na treguar si di të përgadisë fli.

Menjëherë pasi shohim këto foto themi se lum gruaja që do e ketë burrë atë.

Edhe pse u përfolë se ai është në lidhje me prezentuesen Liberta, kjo nuk u konfirmua asnjëherë nga dyshja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here