Pothuajse të gjithë mbajmë mend aktoren Luisana Lupilato, ose ndryshe Mia KoluçI nga seriali hit Rebelët. Nëse e keni harruar, këto foto ndoshta jua sjellin në mend përsëri.

Edhe nëse prapë nuk ju kujtohet, nuk mund të fajësoheni sepse këto foto nuk ju lidhin edhe aq me vajzën çapkëne të serialit që ishte një femër e pasur dhe mendjemadhe, por me një femër të bukur dhe shumë seksi.

Ndryshe nga ajo kohë, Luisana tani është bërë femra e duhur për të pozuar me të mbrendshme për linjën e veshjeve intime, “Ultimo”.

25 vjeçarja është e martuar vitin e kaluar me këngëtarin Michael Buble 37 vjeçar me të cilin janë njoftuar në vitin 2009.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here