Luisana Lopilato dhe Michael Bublé bëhen prindër për herë të dytëLuisana Lopilato dhe Michael Bublé janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin nëpërmjet rrjeteve sociale e dha vetë ajo.

“Jemi katër, njihuni me vëllanë e Hoah, Elias Bublé’, ka shkruar ajo duke publikuar një fotografi të djalit.

Luisana dhe Michael kanë edhe një djalë me emrin Noah.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here