Luana “zbulon” detaje nga ditëlindja e MarinësDita e sotme ka qenë e gjitha për Marina Vjollcën, ndaj edhe vëmendja maksimale e të afërmve të saj ishte fokusuar e gjitha tek ajo.

Përmes fotove dhe mesazheve që ajo dhe Geti kanë ndarë me të gjithë miqtë në profilet e tyre, urimet plot dashuri të çiftit, një urim të veçantë për të motrën ka shkruar edhe Luana në profilin e saj në Instagram: “Gëzuar ditëlindjen gjysma ime. Pa ty s’jam e plotë! Më e bukura e botës pa make up.”

Por motra çapkëne e familjes Vjollca nuk mjaftohet me kaq. Në profilin e saj në SnapChat – aty ku Luana zbulon më shumë detaje nga vetja, edhe sot ka treguar disa nga momentet festive nga ditëlindja e Marinës.

fotot dhe videot e postuara nga Luana, bie në sy edhe një foto më diçiturë: “Ulqin”. Kështu, moderatorja e Top Channel zbulon vendin ku e kanë kaluar ditëlindjen e Marinës, foto nga jahti, restoranti me prodhime deti, por edhe shëtitjet e Vjollcave në qytet.

Luana “zbulon” detaje nga ditëlindja e Marinës

Luana “zbulon” detaje nga ditëlindja e Marinës

Luana “zbulon” detaje nga ditëlindja e Marinës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here