Vjen në punë me sy të kuq nga pagjumësia, ankohet për pagjumësi dhe lodhje fizike. Këto janë pasojat e një lidhjeje në distancë, pasoja të cilat po i vuan moderatorja superseksi, Luana Vjollca.

Lidhja e saj me këngëtarin Adrijan Gaxha duket se po i shkakton jo pak problem moderatores e cila krahas angazhimeve të shumta në ‘ Top Channel’ përpiqet që të mos lërë pas dore të dashurin. Dhe orët e vetme që i mbeten për të janë orët e vona të natës të cilat Luana i kalon para laptopit të saj duke chatuar.

“Është mënyra e vetme për ta mbajtur gjallë lidhjen”, mësohet se u ka thënë ajo kolegëve të saj në ‘ Top Channel’. “Për këtë arsye ia vlejnë dhe sakrificat”. Urojmë vetëm që këto sakrifica e munde bukuroshes t’i shpërblehen siç duhet./Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here