Luana Vjollca është një nga moderatoret më të ndjekura shqiptare.

Pas saj ka fansa që nuk i kursejnë surprizat. Një të tillë ajo ka marrë mbrëmjen e lënë pas dhe ka mbetur mjaft e shtangur.

Në derën e shtëpisë së saj ajo ka gjetur disa dhurata që i kanë ëmbëlsuar ditën. Moderatorja e ‘shiko kush Luan’ e ka ndarë këtë momënt të veçantë me gjithë ndjekësit.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here