Luana Vjollca është fytyrë mjaft e parë në ekran. Sa e shohim si prezantuese e sa si këngëtare, ku shpesh jep edhe intervista rreth karrierës dhe jetës së saj, shkruan “Kosovarja”.

Në festën e ndërrimit të moteve, Luana e ka vënë një mjekër të bardhë të babagjyshit, që ia ka mohuar tiparet e bukura të fytyrës së ëmbël.

Imagjinoni sikur Luana të kishte kaq lesh.8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here