Luana Vjollca zvogëlon hundënLuana Vjollca ka bërë edhe një ndërhyrje kirurgjike në fytyrë.Njëra nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar nuk ngopet me kërkimin e përfeksionit në pamjen e saj, transmeton Telegrafi.

Pas intervistave më futbollistët e kombëtares, veç situatave interesante nga ky emision, prezantuesja ra në sy edhe për ndryshimin në hundë.

Kjo nuk është hera e parë që Luana përflitet për këtë pjesë pasi, siç edhe pamjet flasin bukuroshja ka bërë disa ndërhyrje dhe ka pësuar ndryshime të mëdha që nga fillimi i shfaqjes në ekran./Telegrafi/.

vjollca

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here