Moderatorja Luana Vjollca tashmë është dita ditës më prezentë në tregun muzikor.

Pas suksesit të bashkëpunimit me këngëtarin Bujar Qamili,Luana ka njoftuar se së shpejti do të dëgjoni këngën e saj më të re.

Ajo ka ndarë disa copëza nga klipi më i ri. Si dhe ka treguar se kënga e re do të titullohet ‘Vetëm ty’.

Nga ato pak momente që ka zbuluar Luana duket e hatashme.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here