Luana Vjollca ka provokuar me foton e fundit.

Moderatorja dhe këngëtarja seksi, Luana Vjollca, i ka provokuar sërish ndjekësit e saj.

Ajo e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën shfaqet e veshur me shumë stil. Në imazhin e postuar Luana ka treguar këmbët tërehqëse e veshur me minifund ndërsa duket shumë sportive.

“Do të kthehem shpejtë. Të diele të lumtur”, ka shkruar ajo pranë fotos e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komentet po ashtu nuk kanë pasur se si të mungojnë.

Luana Vjollca ka provokuar me foton e fundit.

Moderatorja dhe këngëtarja seksi, Luana Vjollca, i ka provokuar sërish ndjekësit e saj.

Ajo e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën shfaqet e veshur me shumë stil. Në imazhin e postuar Luana ka treguar këmbët tërehqëse e veshur me minifund ndërsa duket shumë sportive.

“Do të kthehem shpejtë. Të diele të lumtur”, ka shkruar ajo pranë fotos e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komentet po ashtu nuk kanë pasur se si të mungojnë.

Luana është e dëshiruara e shumë meshkujve mirëpo zemrën thuhet se ia ka fituar tashmë dikush ani pse asnjëri nuk kanë folur nëpër media sa i përket kësaj pjese.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here