Luana Vjollca tejet seksi në palestërKëngëtarja dhe prezantuesja, Luana Vjollca, është shfaqur tejet seksi në palestër.

Ajo është shfaqur në palestër teksa foto të publikuara nga rrjetet sociale e shfaqin atë në formë fantastike.Me këtë rast shumë adhurues të Luanës kanë shprehur admirimin për të.

Mbetet të shihet nëse Luana do të vazhdojë të mbajë formën edhe në vitet në vijim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here