luanaKëngëtarja dhe prezantuesja, Luana Vjollca, gjithmonë mahnitë me paraqitjet e saj në publik.

Ajo është shfaqur në edicionin e ri të emisionit “Pa Limit” me një fustan me vija transparente dhe të zeza.Luana shfaqet e buzëqeshur me flokë të lëshuara, teksa duket vërtet mahnitëse.

Ndryshe, tash ajo është shfaqur tejet bukur, teksa në paraqitjet tjera ka provokuar shumë duke nxjerrë asetet e saj.

Luana pritet të sjellë projektin e ri të saj veror pas një pauze nga skena e muzikës.

Ajo vazhdon të jetë ‘single’ në mesin e shumë spekulimeve.

https://www.instagram.com/p/BUZ6jVSjWLn/?taken-by=luanavjollca

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here