Luana Vjollca sërish mahnitëseNuk ka dyshim se Luana Vjollca kujdeset jashtëzakonisht shumë për format e saja trupore.

Prezantuesja dhe këngëtarja vazhdimisht shkon në palestër dhe këtë e tregon përmes fotografive që publikon në rrjetet sociale.

Dhe falë këtij angazhimi, ajo ka arritur të ndërtojë një trup për t’u admiruar.Edhe këtë fundjavë, Luana dukej mahnitëse, e veshur me fustan të kaltër.

Luana Vjollca sërish mahnitëse

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here