Nje nga ciftet me te perfolur te showbizit-shqiptar, sidomos per ndarje e ribashkime, Luana Vjollca dhe Adrian Gaxha duket te jene kthyer ne krahet e njeri tjetrit.

Ish velina tani prezantuese per momentin ndodhet ne shkup, per te jetuar serish dite te lumtura me ishin e saj, kengetarin Adrian Gaxha me te cilen veren e shkuar kreu nje fejese diskrete, qe per fat te keq u pasua nga ndarja disa muaj me vone.

Luana e cila aktualisht eshte angazhuar ne prezantimin e festivalit modern “Top Fest”, ka hedhur ne profilin e saj ne FB disa foto te reja, ku shfaqen edhe kafshet e Adrianit me qenin e dashur te tij Simba, si dhe me macen Tesi, ndersa ka shenuar ne status se gjendet ne Shkup.

Ribashkimi i dyshesh vjen pikerisht ne momentin kur mediat roze kane ”zier” nga lajmet se Adrian Gaxha ka krijuar nje lidhje me kengetaren maqedonase Simona Poposka, lajm qe sic mund ta shikoni ka rezultuar te jete vetem nje flluske….

Por nje gje eshte e sigurte, sic nuk pranuan te komentojne ndarjen, me siguri ato nuk do pranojne te komentojne dhe ribashkimin. Gazeta Standard

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here