Luana Vjollca: Nuk kam të dashur kosovar Është e njohur tashmë dashuria e moderatores së njohur Luana Vjollca për Kosovën dhe veçanërisht për Prishtinën e Podujevën, aq sa shumë ndjekës në rrjetet sociale kanë aluduar se kjo pikë e dobët e Luanës lidhet me një dashuri.

Por, vetë Luana i mohon në mënyrë kategorike këto aludime, duke thënë se asgjë nuk është e vërtetë.

Në një prononcim, prezantuesja e këngëtarja sharmante, të cilës ende po i vijnë lulet nga personi i panjohur, ka thënë se është treguar e kujdesshme që këto lloj komentesh të mos shfaqen në faqen e saj./Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here