Luana Vjollca nuk i mjafton një …Njëra ndër prezantueset me seksi të ekranit shqiptar, padyshim që është Luana Vjollca.Ajo shquhet për elegancën dhe linjat e saj superseksi, shkruan Indeksonline.

Tashmë në rrjetet sociale është duke qarkulluar një foto në të cilën Luana shihet duke u puthur njëkohësisht nga dy meshkuj.

Se kush janë këta dy fatlumë mbetet të kuptohet.

Luana Vjollca nuk i mjafton një …

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here