Luana Vjollca një milion klikime Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, është shprehur e kënaqur pasi videoklipi i saj i fundit ka kaluar shifrën prej një milion shikimesh në kanalin e shpërndarjes së videove.

Në rrjetet sociale, ajo ka postuar një fotografi nga xhirimet e atij klipi, ku shfaqet me të brendshme për të festuar këtë arritje.

“E sonte çka po festojmë? Një milion klikime ‘E jemja’…”, ka shkruar bukuroshja.
Klipi i këngës “E jemja” është publikuar në YouTube më 14 mars, ndërsa Luana shfaqej shumë atraktive në atë video.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here