Luana Vjollca me tatuazhe të rejaLuana Vjollca ka bërë ‘tatu të momentit’.Luna ka shkuar në studion e njëartisti të tatuazheve dhe ka përjetësuar në dy gishtat e saj dy shenja të reja.

Nuk shihet qartë në fotografinë e postuar se çfarë ka zgjedhur Luana të bëjë tatu, por ajo ka treguar se ata kanë bërë ‘taunë e momentit’, ku përveç Luanës ka vedosur që edhe vetë artisti të bëjë një në dorën e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here