Luana Vjollca: Më rreh zemra për PodujevënKëngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca, është duke qëndruar në Prishtinë.

Ajo në emisionin “Sonte me Berat Miftarin”, ka treguar edhe një herë se e donë shumë Prishtinën.

“E dua shumë jo vetëm Prishtinën por të gjithë Kosovën. Më rrah zemra për qytetin e Podujevës, dhe dua ta vizitojë sa më shpejt të jetë e mundur”, ka thënë bukuroshja nga Triana.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here