Pasi ka përfunduar me sukses sezonin e parë  të ‘Shiko kush luan’, moderatorja sexy Luana Vjollca ka marrë një kohë larg vëmendjes së medias.

Por me sa duket ajo ka vendosur të rikthehet dhe nuk do të mungojnë surprizat.

Luana ka ndarë disa foto në rrjetet sociale dhe  si gjithmonë shfaqet  mjaft tërheqëse. Gjithashtu në profilin e saj në Instagram moderatorja sexy  ka postuar një video ku duket se po realizon një set fotografik ose diçka më shumë.

Pas përfundimit të emisionit Luana ka kujtuar se nuk ka hequr dorë nga pasioni i saj muzika. Mos po rikthehet me një klip të ri…/Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here