Luana Vjollca kërkon veç edhe njëherë​Bukuroshja Luana Vjollca është treguar shumë sentimentale në statusin e ri që ka postuar në rrjetet sociale.

“Edhe njëherë atë ndjenje me pas…edhe veç njëherë!”, ka shkruar Luana përbri një fotografie të publikuar në Instagram, transmeton Telegrafi.

Ajo përveç punës si moderatores, ka sjellë dhe disa këngë në tregun muzikor.

Vlen të theksohet se Luana pas ndarjes nga Adrian Gaxha nuk ka qenë më në asnjë lidhje dashurie, ndërsa është duke kërkuar personin që po i dhuron pothuajse cdo ditë lule.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here