Luana Vjollca kë dëshiron të shohëSë fundmi Luana Vjollca ka postuar një fotografi, e veshur në të bardha, ku shihet në një vend bregdetar.Luana nuk ka hezituar që ta shprehë një dëshirë para fansave të saj.

“Sonte du me dal, du me t’pa”, ka shkruar Luana.Mirëpo, ajo nuk e ka bërë të ditur se kë dëshiron ta shohë.

Motra e saj Marina, tashmë është bërë temë e mediave për lidhjen e saj me reperin kosovar, Gheto Geasy, mirëpo, për Luanën ende nuk dimë se kush ia vodhi zemrën dhe se kë dëshiron të shohë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here