Luana Vjollca kapet mat me biznesmenin kosovar! Ndërkohë që Luana ishte me pushime në Santorini apo edhe në Punta Cana në Republikën Domenikane, u përfol se ajo ishte në shoqërinë e një mashkulli.

Djali që thuhej se shoqëronte bukuroshen e ekranit nuk është i panjohur për botën e biznesit. Bëhet fjalë për Krenar Çocaj, ish i dashuri i këngëtares Dafina Zeqiri.

Por Luana dhe Krenari s’kanë më ç’të mohojnë. Ata janë kapur ‘mat’ dorë përdore. Fotot janë publikuar ditën e sotme nga revista ‘Story’.

Luana Vjollca kapet mat me biznesmenin kosovar!

Luana Vjollca kapet mat me biznesmenin kosovar!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here