Luana Vjollca jep shembull të keqLuana Vjollca, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale me një fotografi të publikuar së fundmi nuk ka lënë shumë shije të mirë.

Prezantuesja e njohur ndryshe nga herat tjera ku pozon duke ekspozuar trupin dhe bukurinë e saj, shihet duke thithur cigare.

Duke nisur nga ajo që ka shkruar “ I tried it too”, bukuroshja e ka shijuar në maksimum atë moment.

Duke qenë një nga personat më të ndjekur dhe në rrjetet sociale gjesti i Luanës nuk mori komente pozitive për ndikimin e keq që mund të ketë te ndjekësit e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here