Luana Vjollca i ‘nxjerrë’ prapë në plazhLuana Vjollca pa dyshim që nuk ndalet se qenëri afër për fansat e saj. këtë gjë moderatorja tashmë edhe këngëtarja mundohet ta arrijë në forma të ndryshme.

Së fundmi në një foto tjetër të publikuar nga këngëtarja ajo është shfaqur me një pamje tejet tërheqëse deri sa duket se e po shijon këtë verë nën rrezet e ngrohta të diellit, raporton Indeksonline.

Luana si çdo herë edhe kësaj radhe nuk ka harruar që të nxjerrë në pah disa nga linjat e saja, gjoksi dhe këmbët e nxjerrin atë të duket një super ‘bombë’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here