Luana Vjollca e kalon edhe Tunën, ja si e prek ‘zogun’ Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca, në fotografinë e fundit që ka bërë publike i ka befasuar të gjithë me veprimin e saj.

Ajo e veshur me një fustan shumë të bukur ku i vë në pah linjat seksi, ka provokuar mjaft shumë fansat në rrjetet sociale, mbase rastësisht ajo dorën e ka venë tek organi i saj gjenital, transmeton Gazetablic.com

https://www.instagram.com/p/BSdQT1fFs27/?taken-by=valdrinsahitiofficial

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here