Luana Vjollca  ‘dikur’ dhe ‘tani’Ajo është komentuar së shumti kohët e fundit nga rrjetet sociale për ndërhyrjet e saj në fytyrë.Por kësaj here Luana Vjollca është vënë në qendër të vëmendjes për rregullimin e persosuar që u ka bërë dhëmbëve.

Një foto ku shfaqet ‘dikur’ dhe ‘tani’, prezantuesja shfaqet duke qeshur dhe që i dallohen dhëmbët e prishur.

Por tani ajo ka dhëmbë të bardhë e të drejtë që çdokush i dëshiron.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here