Luana Vjollca dëshiron të bëhet nënë?Bukuroshja Luana Vjollca duket se është e apasionuar pas qëndrimit me fëmijët.

Në imazhe që ajo ka publikuar në rrjetet sociale, ajo është shfaqur mjaft e dashur me një fëmijë me të cilin ka kaluar shumë kohë dhe e ka mbajtur në krah.

Kjo afërsi e Luanës me fëmiun në fjalë nuk është e rastësishme, pasi që natyrisht se ajo po shfaqë instinktet e nënës.

Por, bukuroshja që është ‘single’ a ka menduar që së shpejti të bëhet nënë? Mbetet të shihet…

Luana Vjollca dëshiron të bëhet nënë?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here