Luana Vjollca, bjondina që bën sikur lexon por librin e ka mbrapshtBjondina super seksi, Luana Vjollca shpesh herë shfaqet provokative me postimin e fotove të ndryshme por një e fundit i ka çuditur ndjekësit e saj.

Diçka ka shkuar keq, por vetëm disa e kanë vërejtur se ajo librin që ka në duar e ka mbrapsht.

Këtë mund ta vëreni në numrat rreth librit dhe dëshmon se ajo në fakt vetëm është bërë sikur lexon dhe derisa i ka ikur një detaj i tillë është shfaqur si një bjondinë e vërtetë.

Luana Vjollca, bjondina që bën sikur lexon por librin e ka mbrapsht

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here