Luana Vjollca e ka dhënë lajmin e gëzueshëm pranë një fotografie ku shfaqet tejet provokative.

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ka ndarë një lajm të gëzueshëm me fansat e saj.

Ajo e ka publikuar një foto pranë të cilës ka treguar se ka arritu 1.6 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Në foton e postuar këngëtarja duket tejet seksi në bikini me të cilat ua ka ‘ikur’ trurin ndjekësve. Kjo vihet re nga komentet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here