Luana po tregohet mjaft aktive Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca është ndër emrat e showbizit, e cila arrin të marrë vëmendje me çdo paraqitje që bënë.

Krahas angazhimeve ditore, Luana po tregohet mjaft aktive edhe në rrjete sociale, duke publikuar imazhe të shumta. Së fundmi, Luana ka vizituar qytetin e bukur të Venecias, me ç’rast ka publikuar një imazh të bukur.

“Bella #Venezia”, ka shkruar Luana, krahas imazhit që ka publikuar sot për 1 mijë e 400 ndjekësit e saj në instagram.

Me flokë të lëshuara dhe syza, këngëtarja ka shfaqur linjat trupore nga qyteti njohur italian. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here