Luana në Prishtinë: Darkon me dy meshkuj!Tashmë nuk është sekret! Prezantuesja Luana Vjollca pothuajse më shumë qëndron në Prishtinë sesa në Tiranë.

Vetëm pak ditë më parë, bukuroshja iu rikthye Kosovës sërish duke shijuar në privatësi çdo detaj, përfshirë edhe ushqimin.

Por nëse flinë në shtëpi nuk e kemi ditur se me kë e ka ndarë, e njejta nuk vlen edhe për darkat e punës ku Luana pa hezitim zbulon personat që ka përkrah.

Sonte, Vjollca po darkon me fotografin Artan Korenica dhe një tjetër mik.

Nuk dihet saktësisht nëse nga dyshja pritet sërish ndonjë projekt i përbashkët, kur tashmë është mbushur një muaj e pak nga seti fotografik që u komentua shumë në rrjete sociale. /Prive/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here