“Lufta” për dashurinë e motrës së tyre Lira vijon mes Luana dhe Marina Vjollcës.

Këtë pasdite moderatorja bukuroshe Marina ka publikuar një foto në të cilën shfaqet duke u përqafuar me të Lirën dhe krahas fotos vijon ngacmimin për Luanën duke shkruar: 

“Edhe i thashe 100 here mos me perqafo se behet Luana xheloze, po skisha c’beja, me mbante me force,”-shkruan krahas fotos Marina. 

Por Luana nuk ka hezituar të përgjigjet duke ‘kërcënuar’ të motrën: “Degjo ca po te them, do ta publikoj biseden e plote nese vazhdon!!!”. 

Marina më pas i ka kthyer këtë përgjigje: “ahahahahahahahhahahha po me shqetesove me, do te bej block. Cpo te bej une e shkreta nuk e kuptoj, hej zot,’-mbaron kështu shakaja mes motrave Vjollca.

Nuk është hera e parë që ato ‘konfrontohen’ në publik për vëmendjen e motrës së tyre të madhe.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/luana-kercenon-hapur-marinen-do-ta-publikoj-biseden-e-plote-nese-vazhdon-620684/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here