Kohët e fundit moderatorja Luana Vjollca ka shtuar shumë kilogramë në peshën e saj dhe diçka e tillë është e dukshme në çdo dalje të saj.

Megjithatë nëse disa muaj më parë Luana kishte si qëllim që të shëndoshej dhe gëzohej për çdo kile që i shtohej…tashmë është e kundërta. Duket se bukuroshja është penduar dhe ka nisur dietën.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka publikuar në rrjete sociale foton e një supe duke theksuar se vetëm aq do të ishte darka e saj. Mbetet për tu parë nëse Luana do ti rikthehet shpejt formave të dikurshme./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here